Jak prowadzić Twój biznes, aby sprzedaż była przewidywalna i stale rosła do poziomu stabilnych 7-8 cyfrowych obrotów, bez Twojego czasu zaangażowanego w sprzedawanie i bycie niewolnikiem firmy?

Od utopionych 2 milionów w jednym biznesie do 4 milionów w 10 miesięcy i 3 stabilnych biznesów w 3 lata…
…czyli jak rozwinęliśmy nasz biznes do 7 - i 8- cyfrowych przychodów?
 
KUP BILET

9 czerwca 2018, WARSZAWA

Bilety w niższej cenie tylko do 8 czerwca:

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

Pomagamy przedsiębiorcom osiągać 7- i 8-cyfrowe przychody.  Dynamicznie zmieniamy wyniki sprzedaży i skuteczność działań marketingu.

To NIE JEST kolejna konferencja, na której:

Wykładowcami są trenerzy lub freelancerzy, a nie praktycy prowadzący własne biznesy.

Prelekcje są od siebie oderwane i brakuje kompleksowego podejścia.  

Będziesz czekał kilka godzin zanim usłyszysz coś nowego, czego jeszcze nie wiesz.

Masz poczucie, że nie możesz zastosować tego w swoim biznesie.

 

 

 

 

 

 

To JEST WARSZTATOWA forma konferencji, na której:

 1. Prelegentami są TYLKO praktycy prowadzący obecnie własne firmy sprzedające technologię, usługi, produkty od średniej wartości kilkuset tysięcy do kilkuset złotych sprzedając do klientów biznesowych i indywidualnych na ponad 60 rynkach na świecie.
 2. Dostajesz gotowy schemat przygotowania firmy, tak abyś odzyskał swój czas i przestał być jego “niewolnikiem” równocześnie zachowując bardzo dużą dynamikę wzrostu.
 3. Zrozumiesz jak krok po kroku i w jakiej kolejności przygotować sposób działania firmy od sprzedaży po marketing, finanse i operacje.
 4. Poznasz najskuteczniejszą strategię marketingową z gotowym planem wdrożenia, tak abyś wiedział jaki zespół będziesz docelowo potrzebował zbudować i jak ją połączyć z procesem sprzedaży.
 5. Nauczysz się jak zbudować i przygotować zespół sprzedaży, aby jego sprzedaż była przewidywalna, dzięki czemu każdy sprzedawca będzie zarabiał na siebie od pierwszego miesiąca, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

PRZEDSIĘBIORCY, Z KTÓRYMI PRACOWALIŚMY

 
 
 

 

Jak Radek odzyskał czas i podniósł swoje wyniki poprzez usystematyzowanie procesu sprzedażowego?

Radosław Sadurski - Co-founder Everytap
 
 

 

Poznaj Mateusza, który skodyfikował  sprzedaż w swojej w firmie i ułożył struktury sprzedażowe

Mateusz Sączewski - Przedsiębiorca, software dla konsultantów z rozliczeniami w kryptowalutach.

"Prowadzę od wielu lat firmę i zespół sprzedaży. Dzięki Sales Gate zrozumiałem jak lepiej rozwijać sprzedaż, gdzie liczy się nie tylko dar, ale przede wszystkim zestaw technik, które działają. Należy się ich po prostu nauczyć jak również inaczej rekrutować handlowców. Dzięki programowi dotychczas popełniane błędy w zarządzaniu sprzedażą stały się oczywiste i proste do wyeliminowania. "

Dominik Wagner
Lumiverso (branża oświetleniowa, retail, B2B)

AGENDA
10:00 (START) - 19:00

PRELEGENCIBarbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Najważniejsze dźwignie zwiększania sprzedaży w szybkim czasie
 • Poznasz kluczowe taktyki pozyskiwania nowych klientów. Dzięki nim będziesz wiedział na czym się skupić rozwijając sprzedaż w firmie i w jaki sposób używać poszczególne kanały. Te zasady pozwoliły mi w przeciągu zaledwie roku zbudować dwie marki, które stały się liderami w swoich niszach.
 • Nauczysz się jak skutecznie zamknąć sprzedaż, bez ciągnących się rozmów w nieskończoność bez skutku. Dzięki temu skrócisz również cały proces sprzedaży nawet kilkukrotnie mogąc poświęcić ten czas na większą ilość nowych klientów.
 • Zrozumiesz najczęściej popełniany błąd przez sprzedawców - praktycznie wszyscy moi "doświadczeni" rekrutowani sprzedawcy  i niedoświadczeni popełniali go na początku. Eliminując go z zachowania wszystkich osób w zespole odzyskasz przepalane transakcje jak również zwiększysz wartość transakcyjną per klient.
 • Będziesz wiedział jak nawiązać silną partnerską relację z klientem na długo w krótkim czasie. Dzięki temu byłam w stanie zrobić obrót ponad 800.000 złotych z zupełnie nową marką w zaledwie 2 miesiące. Dowiesz się jak budować stabilne przychody dające Ci płynność.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd. 
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Przedsiębiorca i właściciel takich marek jak Wolves Summit ( jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej), See Bloggers (28 mln zasięgu online w Polsce), The Sales Gate. Wspólnie z Piotr Piasek i Marek Piasek w ciągu pierwszych 10 miesięcy nowej marki wygenerowali prawie 4.000.000 zł obrotu.

Marek Piasek - Head of Marketing, Partner Zarządzający w Wolves Gate

W jaki sposób pozyskiwać klientów z Internetu tak, aby uzyskać 6- lub 7-cyfrowe przychody z działań marketingowych w mniej niż 12 miesięcy?
 • W jaki sposób zaplanować i wdrożyć strategię, która pozwoliła nam pozyskiwać setki lub tysiące nowych klientów dzięki zastosowaniu skutecznej reklamy internetowej oraz odpowiedniej konstrukcji strony firmowej?
 • Jak przeprowadzić szybką analizę rynku i jak określić kim jest Twój klient w taki sposób, aby nigdy więcej nie tracić już czasu Twojego zespołu sprzedaży na rozmowy telefoniczne z osobami, które nie będą nigdy Twoim Klientem.
 • Przedstawię Ci metodę, którą Ty lub Twój zespół marketingowy będzie mógł wdrożyć w Twojej organizacji, która pomoże Wam zaplanować działania marketingowe na drugą połowę 2018 roku.
 • Jak w zaledwie 3 lata startując od zera udało nam się wygenerować ponad 10 milionów złotych sprzedaży oraz pozyskać ponad 80 000 kontaktów do klientów z 62 krajów?
 • Otrzymasz dostęp do materiałów uzupełniających, które stosowane są tylko przez wąskie grono przedsiębiorców oraz marketerów internetowych, które pozwolą Ci podnieść sprzedaż w Twojej firmie od zaraz.

Dlaczego jestem tego taki pewien?

Ponieważ wdrożyłem to zarówno w naszych organizacjach jak i firmach sprzedających produkty, oprogramowanie i usługi z Polski, Anglii oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Adrian Milnikel - Head of Growth and Product Developer w INCREDBOTS

Jak osiągnąć nawet 2 razy większe wyniki, angażując 2 razy mniej pracowników oraz pieniędzy niż konkurencja?
 • Jak obsługiwać klienta za pomocą prostych innowacyjnych systemów, tak aby skuteczność komunikacji była nawet 10-krotnie wyższa niż email.
 • Zrozumiesz jak pozyskiwać nowych klientów dzięki zautomatyzowanej konwersacji z potencjalnymi klientami. Dzięki łatwej do wdrożenia automatyzacji jesteś w stanie nawet kilkunastokrotnie zwiększyć zaangażowanie Twoich potencjalnych klientów i równocześnie zmniejszyć koszty personalne.
 • Zrozumiesz jak budować zaufanie i relację 1-1 z klientami bez zaangażowania człowieka. Dzięki temu zbudujesz bardzo silną społeczność zaangażowanych fanów, którzy zostaną z marką na długo, a Twoje obroty będą odporne na działania konkurencji.
 • Poznasz przykłady zastosowania chatbotów, dzięki którym firmy stosujące je, nie angażując dodatkowych pieniędzy na reklamę, były w stanie osiągnąć 8-krotnie wyższe wyniki sprzedaży.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Jak ustawić najbardziej skuteczny i produktywny proces sprzedaży uwzględniający typ klienta dający przewidywalną sprzedaż?
 • Nauczysz się jak zaplanować sprzedaż aby maksymalizować przychody adekwatnie do typu i wielkości klienta. Dzięki temu będziesz wiedział jak przygotować najskuteczniejsze zasady w podziale na typ i wielkość klienta.
 • Poznasz najbardziej skuteczny i łatwy do powielenia proces sprzedaży. Dzięki temu skuteczność pieniędzy wydawanych na pracowników będzie najwyższa.
 • Wyeliminujesz najczęstsze błędy w sprzedaży w Twojej firmie. Zrozumiesz dlaczego proces, który dziś stosujesz nie przynosi rezultatów, których byś oczekiwał. 
 • Będziesz w stanie zastąpić swoją sprzedaż sprzedażą zespołu, utrzymując płynność firmy. Dzięki temu zaoszczędzony czas będziesz w stanie poświęcić na rozwijanie i skalowanie firmy.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd. 
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Przedsiębiorca i właściciel takich marek jak Wolves Summit ( jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej), See Bloggers (28 mln zasięgu online w Polsce), The Sales Gate. Wspólnie z Piotr Piasek i Marek Piasek w ciągu pierwszych 10 miesięcy nowej marki wygenerowali prawie 4.000.000 zł obrotu.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Taktyka, która spowoduje, że każdy z Twoich sprzedawców będzie realizować cele sprzedażowe
 • Twój zespół sprzedaży będzie wiedział jak dojść do prawdziwej potrzeby czy bólu klienta, tak aby odpowiednio pozycjonować ofertę i zamknąć sprzedaż.
 • Nauczysz się i zrozumiesz jak przygotować zespół sprzedaży, aby potrafił pokonać każdą obiekcję.  Dzięki temu będziesz w stanie doprowadzić do tego aby do 70% rozmów kończyło się sprzedażą w Twojej firmie.
 • Poznasz omawiamy na żywo przykład jednego z przedsiębiorców z sali (być może to będziesz Ty). Pracując z przedsiębiorcami zauważyłam, że często przykłady innych firm nasuwają im samym ogrom pomysłów w ich własnym biznesie.
 • Ta praktyka zapewni wyniki Twoim sprzedawcom od pierwszego miesiąca.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd. 
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Przedsiębiorca i właściciel takich marek jak Wolves Summit ( jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej), See Bloggers (28 mln zasięgu online w Polsce), The Sales Gate. Wspólnie z Piotr Piasek i Marek Piasek w ciągu pierwszych 10 miesięcy nowej marki wygenerowali prawie 4.000.000 zł obrotu.

Bartosz Mańkowski - Internet Entrepreneur Owner w Mańkowski Consulting

Jak sprzedać za 1.000.000zł do osób, które nie chcą od Ciebie nic kupić?
 • Jak poznać powody dla których nie chcą od Ciebie kupić - jeśli widzisz, że wiele osób obserwuje to co robisz, czujesz, że nie wszyscy zainteresowani zostali już Twoim klientami, to ten moduł pokaże Ci jak to zmienić.
 • Jak na bazie tych powodów przygotować kampanię, która przyniesie spodziewany efekt? - pokażę Ci krok po kroku co należy zrobić, aby zarobić na tych, którzy nie kupują więcej, niż na tych, co kupują.
 • Pokażę Ci w praktyce jak firmie istniejącej 2 lata udało stać się numerem jeden na rynku, który był już mocno konkurencyjny.
 • Jakie narzędzia marketingowe potrzebujesz, aby generować powtarzalne 6-7 cyfrowe wyniki.

Aleksander i Adam Sułowscy - Organizatorzy Hunt Run - największego w Polsce festiwalu muzyczno-biegowego

Jak zwiększyć swój biznes w ciągu roku o 500%, poprzez wykorzystanie jednej prostej siły w biznesie
 • Jak tworzyć silną strategię reklamową, dzięki której z łatwością wyprzedzisz swoich konkurentów?
 • Jak budować silną społeczność, która się wspiera i wspólnie nakręca?
 • Jak tworzyć reklamy, które będą trafiały w problemy Twoich klientów, a przez to sprzedawały?
 • Jak automatyzować sprzedaż i tworzyć procesy, aby zaoszczędzić 50% swojego czasu i w efekcie pieniędzy?

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Dynamiczne skalowanie firmy. Jak osiągać minimum dwukrotny wzrost rok w rok albo i więcej?
 • Wyeliminujesz zarządzanie przez "masz minutkę" i dzięki temu odzyskasz kilka godzin dziennie na pracę nad firmą.
 • Będziesz wiedział jak przygotować pracę w firmie i nad firmą ze względu na etapu rozwijania firmy, tak aby zachować życie prywatne i mieć cały czas gigantyczny entuzjazm bez skoków motywacji.
 • Zrozumiesz jak zbudować silny zespół, który cię odciąża a nie dokłada pracy.
 • Nauczysz się jakich ludzi i w jakiej kolejności potrzebujesz zrekrutować do marketingu i operacji, aby pozostać mocno konkurencyjnym na rynku nawet będąc jeszcze bardzo małym zespołem.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd. 
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Przedsiębiorca i właściciel takich marek jak Wolves Summit ( jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej), See Bloggers (28 mln zasięgu online w Polsce), The Sales Gate. Wspólnie z Piotr Piasek i Marek Piasek w ciągu pierwszych 10 miesięcy nowej marki wygenerowali prawie 4.000.000 zł obrotu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Umów się na krótką, kilkuminutową rozmowę, podczas której wspólnie sprawdzimy, czy udział w tym wydarzeniu przyniesie zmiany dla Twojego biznesu.

WYBIERZ BILET

CENA WAŻNA TYLKO DO 8 CZERWCA

700 PLN netto

460 PLN netto

1 bilety General

Udział w prelekcjach 

Przerwa kawowa

Lunch

KUP 1 x BILET GENERAL

CENA WAŻNA TYLKO DO 8 CZERWCA

1400 PLN netto

660 PLN netto

2 bilety General

Udział w prelekcjach 

Przerwa kawowa

Lunch

KUP 2 x BILET GENERAL

CENA WAŻNA TYLKO DO 8 CZERWCA

2100 PLN netto

860 PLN netto

3 bilety General

Udział w prelekcjach 

Przerwa kawowa

Lunch

KUP 3 x BILET GENERAL

CENA WAŻNA TYLKO DO 8 CZERWCA

2800 PLN netto

1060 PLN netto

4 bilety General

Udział w prelekcjach 

Przerwa kawowa

Lunch

KUP 4 x BILET GENERAL

Łukasz Czarnecki 

 

 

Łukasz Czarnecki

[email protected]

+48 794 767 777  

LOKALIZACJA