Konferencja Sales Gate

"Jak rozwinęliśmy nasz biznes do 7- i 8-cyfrowych przychodów?"

  09 czerwca 2018, Warszawa

KUP BILET

Bilety w niższej cenie tylko do 25 maja:

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

Pomagamy przedsiębiorcom osiągać 7- i 8-cyfrowe przychody.  Dynamicznie zmieniamy wyniki sprzedaży i skuteczność działań marketingu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Otrzymasz praktyczne wskazówki nie od teoretyków i trenerów biznesu, ale od osób, które w zaledwie 3 lata zbudowały biznes generujący ponad 10 milionowe przychody. Podczas konferencji podzielimy się swoim doświadczeniem oraz taktykami, które pomogły nam w szybkim czasie osiągnać 7- i 8-cyfrowe przychody w takich markach jak Wolves Summit, Wolves Gate, Sales Gate, See Bloggers.

Naszym celem jest nauczyć Cię skutecznej sprzedaży i spowodować, że pokochasz to co robisz. Przestań tracić czas na spotkania, które nic nie wnoszą do Twojego biznesu. Weź udział w wydarzeniu i poznaj formułę, która zmniejszyła o 95% ilość odbywanych spotkań przez nasz zespół handlowy i doprowadziła do pozyskania 20 000 nowych klientów w zaledwie 3 lata startując od zera.

 

Studium Przypadku - „Skuteczny i najbardziej optymalny proces sprzedaży"

Jak skutecznie pokonać każdą obiekcję i domknąć swoją sprzedaż?  

Spotkasz przedsiębiorców, managerów sprzedaży i handlowców

Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz prelegentami. 

Wiedza od doświadczonych praktyków biznesu

Pokażemy Ci, jakie działania pozwoliły nam w ciągu pierwszych 2 miesięcy budowania firmy zdobyć 1300 klientów i 800 000 zł przychodu. 

GODZINY TRWANIA KONFERENCJI
10:00 (START) - 19:00

PRELEGENCIBarbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Najważniejsze dźwignie zwiększania sprzedaży w szybkim czasie
 • Poznasz kluczowe taktyki pozyskiwania nowych klientów. Dzięki nim będziesz wiedział na czym się skupić rozwijając sprzedaż w firmie i w jaki sposób używać poszczególne kanały. Te zasady pozwoliły mi w przeciągu zaledwie roku zbudować dwie marki, które stały się liderami w swoich niszach.
 • Nauczysz się jak skutecznie zamknąć sprzedaż, bez ciągnących się rozmów w nieskończoność bez skutku. Dzięki temu skrócisz również cały proces sprzedaży nawet kilkukrotnie mogąc poświęcić ten czas na większą ilość nowych klientów.
 • Zrozumiesz najczęściej popełniany błąd przez sprzedawców - praktycznie wszyscy moi "doświadczeni" rekrutowani sprzedawcy  i niedoświadczeni popełniali go na początku. Eliminując go z zachowania wszystkich osób w zespole odzyskasz przepalane transakcje jak również zwiększysz wartość transakcyjną per klient.
 • Będziesz wiedział jak nawiązać silną partnerską relację z klientem na długo w krótkim czasie. Dzięki temu byłam w stanie zrobić obrót ponad 800.000 złotych z zupełnie nową marką w zaledwie 2 miesiące. Dowiesz się jak budować stabilne przychody dające Ci płynność.

Marek Piasek - Head of Marketing, Partner Zarządzający w Wolves Gate

W jaki sposób pozyskiwać klientów z Internetu tak, aby uzyskać 6- lub 7-cyfrowe przychody z działań marketingowych w mniej niż 12 miesięcy?
 • W jaki sposób zaplanować i wdrożyć strategię, która pozwoliła nam pozyskiwać setki lub tysiące nowych klientów dzięki zastosowaniu skutecznej reklamy internetowej oraz odpowiedniej konstrukcji strony firmowej?
 • Jak przeprowadzić szybką analizę rynku i jak określić kim jest Twój klient w taki sposób, aby nigdy więcej nie tracić już czasu Twojego zespołu sprzedaży na rozmowy telefoniczne z osobami, które nie będą nigdy Twoim Klientem.
 • Przedstawię Ci metodę, którą Ty lub Twój zespół marketingowy będzie mógł wdrożyć w Twojej organizacji, która pomoże Wam zaplanować działania marketingowe na drugą połowę 2018 roku.
 • Jak w zaledwie 3 lata startując od zera udało nam się wygenerować ponad 10 milionów złotych sprzedaży oraz pozyskać ponad 80 000 kontaktów do klientów z 62 krajów?
 • Otrzymasz dostęp do materiałów uzupełniających, które stosowane są tylko przez wąskie grono przedsiębiorców oraz marketerów internetowych, które pozwolą Ci podnieść sprzedaż w Twojej firmie od zaraz.

Dlaczego jestem tego taki pewien?

Ponieważ wdrożyłem to zarówno w naszych organizacjach jak i firmach sprzedających produkty, oprogramowanie i usługi z Polski, Anglii oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Adrian Milnikel - Head of Growth and Product Developer w INCREDBOTS

Jak osiągnąć nawet 2 razy większe wyniki, angażując 2 razy mniej pracowników oraz pieniędzy niż konkurencja?
 • Jak obsługiwać klienta za pomocą prostych innowacyjnych systemów, tak aby skuteczność komunikacji była nawet 10-krotnie wyższa niż email.
 • Zrozumiesz jak pozyskiwać nowych klientów dzięki zautomatyzowanej konwersacji z potencjalnymi klientami. Dzięki łatwej do wdrożenia automatyzacji jesteś w stanie nawet kilkunastokrotnie zwiększyć zaangażowanie Twoich potencjalnych klientów i równocześnie zmniejszyć koszty personalne.
 • Zrozumiesz jak budować zaufanie i relację 1-1 z klientami bez zaangażowania człowieka. Dzięki temu zbudujesz bardzo silną społeczność zaangażowanych fanów, którzy zostaną z marką na długo, a Twoje obroty będą odporne na działania konkurencji.
 • Poznasz przykłady zastosowania chatbotów, dzięki którym firmy stosujące je, nie angażując dodatkowych pieniędzy na reklamę, były w stanie osiągnąć 8-krotnie wyższe wyniki sprzedaży.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Jak ustawić najbardziej skuteczny i produktywny proces sprzedaży uwzględniający typ klienta dający przewidywalną sprzedaż?
 • Nauczysz się jak zaplanować sprzedaż aby maksymalizować przychody adekwatnie do typu i wielkości klienta. Dzięki temu będziesz wiedział jak przygotować najskuteczniejsze zasady w podziale na typ i wielkość klienta.
 • Poznasz najbardziej skuteczny i łatwy do powielenia proces sprzedaży. Dzięki temu skuteczność pieniędzy wydawanych na pracowników będzie najwyższa.
 • Wyeliminujesz najczęstsze błędy w sprzedaży w Twojej firmie. Zrozumiesz dlaczego proces, który dziś stosujesz nie przynosi rezultatów, których byś oczekiwał. 
 • Będziesz w stanie zastąpić swoją sprzedaż sprzedażą zespołu, utrzymując płynność firmy. Dzięki temu zaoszczędzony czas będziesz w stanie poświęcić na rozwijanie i skalowanie firmy.

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Jak przygotować zespół sprzedaży, aby potrafił pokonać każdą obiekcję?
 • Twój zespół sprzedaży będzie wiedział jak dojść do prawdziwej potrzeby czy bólu klienta, tak aby odpowiednio pozycjonować ofertę i zamknąć sprzedaż.
 • Nauczysz się i zrozumiesz jak przygotować zespół sprzedaży, aby potrafił pokonać każdą obiekcję.  Dzięki temu będziesz w stanie doprowadzić do tego aby do 70% rozmów kończyło się sprzedażą w Twojej firmie.
 • Poznasz omawiamy na żywo przykład jednego z przedsiębiorców z sali (być może to będziesz Ty). Pracując z przedsiębiorcami zauważyłam, że często przykłady innych firm nasuwają im samym ogrom pomysłów w ich własnym biznesie.
 • Ta praktyka zapewni wyniki Twoim sprzedawcom od pierwszego miesiąca.

Bartosz Mańkowski - Internet Entrepreneur Owner w Mańkowski Consulting

Jak sprzedać za 1.000.000zł do osób, które nie chcą od Ciebie nic kupić?
 • Jak poznać powody dla których nie chcą od Ciebie kupić - jeśli widzisz, że wiele osób obserwuje to co robisz, czujesz, że nie wszyscy zainteresowani zostali już Twoim klientami, to ten moduł pokaże Ci jak to zmienić.
 • Jak na bazie tych powodów przygotować kampanię, która przyniesie spodziewany efekt? - pokażę Ci krok po kroku co należy zrobić, aby zarobić na tych, którzy nie kupują więcej, niż na tych, co kupują.
 • Pokażę Ci w praktyce jak firmie istniejącej 2 lata udało stać się numerem jeden na rynku, który był już mocno konkurencyjny.
 • Jakie narzędzia marketingowe potrzebujesz, aby generować powtarzalne 6-7 cyfrowe wyniki.

Aleksander i Adam Sułowscy - Organizatorzy Hunt Run - największego w Polsce festiwalu muzyczno-biegowego

Jak zwiększyć swój biznes w ciągu roku o 500%, poprzez wykorzystanie jednej prostej siły w biznesie
 • Jak tworzyć silną strategię reklamową, dzięki której z łatwością wyprzedzisz swoich konkurentów?
 • Jak budować silną społeczność, która się wspiera i wspólnie nakręca?
 • Jak tworzyć reklamy, które będą trafiały w problemy Twoich klientów, a przez to sprzedawały?
 • Jak automatyzować sprzedaż i tworzyć procesy, aby zaoszczędzić 50% swojego czasu i w efekcie pieniędzy?

Barbara Piasek - Prezes Zarządu Wolves Den Sp. z o.o. i Wolves Gate Ltd.

Dynamiczne skalowanie firmy. Jak osiągać minimum dwukrotny wzrost rok w rok albo o więcej?
 • Wyeliminujesz zarządzanie przez "masz minutkę" i dzięki temu odzyskasz kilka godzin dziennie na pracę nad firmą.
 • Będziesz wiedział jak przygotować pracę w firmie i nad firmą ze względu na etapu rozwijania firmy, tak aby zachować życie prywatne i mieć cały czas gigantyczny entuzjazm bez skoków motywacji.
 • Zrozumiesz jak zbudować silny zespół, który cię odciąża a nie dokłada pracy.
 • Nauczysz się jakich ludzi i w jakiej kolejności potrzebujesz zrekrutować do marketingu i operacji aby pozostać mocno konkurencyjnym na rynku nawet będąc jeszcze bardzo małym zespołem.

WYBIERZ BILET

CENA WAŻNA TYLKO DO 25 MAJA

700 PLN netto

430 PLN netto

1 bilety General

Udział w prelekcjach 

Przerwa kawowa

Lunch

KUP 1 x BILET GENERAL

OPINIE KLIENTÓW

 
 
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Umów się na krótką, kilkuminutową rozmowę, podczas której wspólnie sprawdzimy, czy udział w tym wydarzeniu przyniesie zmiany dla Twojego biznesu.

Łukasz Czarnecki 

 

 

Łukasz Czarnecki

[email protected]

+48 794 767 777  

LOKALIZACJA