The Sales Gate

PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ, KTÓRA WPŁYNĘŁA NA

WYNIKI SPRZEDAŻY SETEK LUDZI

 
The Sales Gate

30 dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy - książka nie spełni oczekiwań. Zwracasz i otrzymujesz swoje pieniądze.

Przeczytaj pierwszy rozdział
za darmo

PO PRZECZYTANIU NAUCZYSZ SIĘ:

  1. Wyznaczać i realizować cele sprzedażowe. Będziesz umiał określić, jak wysoki wynik jesteś w stanie zrealizować. Poznasz metody, które okazały się skuteczne dla mnie, mojego zespołu i kilku tysięcy osób, z którymi pracowałam.
  2. Nastawić swój umysł na osiągnięcie sukcesu. Zwątpienie, niepewność, brak wiary – te wszystkie cechy powodują, że nakładasz sobie sam barierę, którą postawiłeś przed sobą na drodze do sukcesu. Pomogę Ci ją zburzyć. Podzielę się swoimi doświadczeniami i krok po kroku przeprowadzę przez ćwiczenia, które umożliwią Ci realizację dowolnego celu.
  3. Nabędziesz umiejętność, która pozwoli Ci dotrzeć do dowolnej liczby kontaktów biznesowych. Już nigdy nie zabraknie Ci klientów. Zastosowanie tylko tej techniki spowoduje wzrost Twoich dochodów o co najmniej 21% w przeciągu pierwszych 3 miesięcy.
  4. Dowiesz się, jak podnieść telefon. Przestać się bać i zadzwonić do dowolnej osoby na świecie. Nie pozwól sobie dłużej na ograniczenia, które powodują, że nie cieszysz się życiem, jakiego pragniesz. W tej części odsłonię przed Tobą sekret prowadzenia rozmów telefonicznych. Otrzymasz ode mnie na wzór mój skrypt oraz pomogę Ci napisać Twój własny.
  5. Nastawisz się na proces wielomiesięcznej nauki. Nauczę Cię wykonywać ćwiczenia, które spowodują, że wpadniesz w pozytywną rutynę i szybciej dojdziesz do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.
  6. Otworzysz się na budowanie długoterminowych relacji. Pozyskasz wiedzę niezbędną do tego, by zjednać sobie biznesowych przyjaciół oraz stać się magnesem przyciągającym ludzi, którzy pomogą Ci w osiągnięciu Twojego celu finansowego.
  7. Na koniec poznasz moje niezwykle skuteczne strategie, których zastosowanie pozwoli Ci zamknąć co najmniej 30% więcej umów niż dotychczas.
KUP TERAZ

NIE CZEKAJ!

ZAMÓW ZANIM WZROŚNIE CENA

W CENIE:

49zł 39zł

BEZPŁATNA WYSYŁKA NA CAŁĄ POLSKĘ

KUP TERAZ

GWARANCJA

 

Jeżeli w przeciągu 30 dni od momentu otrzymania książki uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie lub stwierdzisz po prostu, że go nie potrzebujesz wystarczy, że odeślesz książkę na adres polskiego oddziału The Sales Gate (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98 81-451 Gdynia), otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Nie czekaj zamów książkę już teraz i dzięki poznawaniu opracowanych przeze mnie skutecznych metod sprzedaży ciesz się życiem jakiego zawsze pragnąłeś.

KUP TERAZ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRZEJDŹ DO ĆWICZEŃ
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.